Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Ostrowite Prymasowskie

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

429 000 zł61 m² 7 032,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o łącznej powierzchni 61,00 m , położonego na 4 piętrze w kameralnym bloku na Osiedlu Piastowskim w Gnieźnie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Strzyżewo Paczkowe

Strzyżewo Paczkowe(Ostrowite Prymasowskie + 13 km)

125 000 zł946 m² 132,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana w Strzyżewie Paczkowym: idealne Miejsce na Twój Dom Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w malowniczej miejscowości Strzyżewo Paczkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Lubochnia

Lubochnia(Ostrowite Prymasowskie + 20 km)

82 236 zł924 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest działka budowlana, której usytuowanie łączy wygodę szybkiego dojazdu do Gniezna z zaletami życia na wsi Lokalizacja: ~ Lubochnia w gm. Gniezno ~ 7 km od Gniezna ~ 1 km.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Lulkowo

Lulkowo(Ostrowite Prymasowskie + 12 km)

180 000 zł1 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż działki zlokalizowane w miejscowości Lulkowo. Około 10km od Gniezna, w pobliżu droga dk15. Atrakcyjna lokalizacja - nowo powstające osiedla domów jednorodzinnych. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bartoszewskiego

Mogilno(Ostrowite Prymasowskie + 17 km)

550 000 zł46,20 m² 11 904,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Dwupoziomowy lokal z ogrodem i tarasem - gotowy do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalny lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn z parkingiem, ul. Grunwaldzka

Gniezno(Ostrowite Prymasowskie + 20 km)

23,33 zł/m²180 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal magazynowy o powierzchni 180 m , położony w bardzo dobrej lokalizacji w Gnieźnie. Budynek z czerwonej cegły znajduje się w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Osiniec

Osiniec(Ostrowite Prymasowskie + 16 km)

649 000 zł141,90 m² 4 573,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:563 m²

Dostępny już tylko lewy lokal! prawy lokal jest już sprzedany! nowa, niższa cena. Oszczędzasz aż 26.000 zł! Unikalny i nowoczesny styl budynku. Gotowy do wykończenia - dopasuj wnętrze do siebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak, ul. Żeromskiego

Trzemeszno(Ostrowite Prymasowskie + 7 km)

589 000 zł165 m² 3 570 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:561 m²

Przedstawiamy Państwu bardzo atrakcyjny 1-piętrowy, całkowicie podpiwniczony dom w zabudowie bliźniaczej, posadowiony na działce o powierzchni 561 m2, położony w Trzemesznie,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna, ul. Strzelecka

Kawiary,Gniezno(Ostrowite Prymasowskie + 20 km)

1 990 000 zł12 348 m² 161,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zapytaj biuro o wysokość wynagrodzenia za pośrednictwo w transakcji kupna przedmiotowej nieruchomości. Mamy przyjemność zaproponować atrakcyjną ofertę: grunt o powierzchni 1,2348 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z loggią Żydowo

Żydowo(Ostrowite Prymasowskie + 21 km)

899 000 zł184 m² 4 885,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:666 m²

Typowa kostka z czasów prl; zagospodarowane osiedle, działka średniej wielkości, ale wystarczająca na leżak, basen i piaskownicę. Parcela posiada dwustanowiskowy garaż wolnostojący. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Ostrowite Prymasowskie

Ostrowite Prymasowskie,wielkopolskie

63 000 zł701 m² 89,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana usytuowana przy jeziorze Ostrowickim w miejscowości Ostrowite Prymasowskie, w gminie Witkowo, w powiecie gnieźnieńskim. Powierzchnia działki - 701m2,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij