Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Ostrowite Prymasowskie - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Gołąbki

Gołąbki(Ostrowite Prymasowskie + 17 km)

84 000 zł950 m² 88,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gołąbki działka budowlana! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w miejscowości Gołąbki gmina Trzemeszno - oddalona 22 km od centrum Gniezna, tylko 12 km od Trzemeszna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Naprusewo

Naprusewo(Ostrowite Prymasowskie + 16 km)

85 000 zł1 100 m² 77,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

7 działek położonych w malowniczej miejscowości Naprusewo, gm. Ostrowite, powiat słupecki Działki zlokalizowane są w otoczeniu bujnej roślinności, łąk oraz pastwisk, co tworzy idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Gniezno

Gniezno(Ostrowite Prymasowskie + 20 km)

240 000 zł2 681 m² 89,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka siedliskowa 2681m2 na sprzedaż - Gniezno, okolice Niechanowa (10 km) Szukasz spokojnego miejsca na budowę wymarzonego domu w otoczeniu zieleni? A może interesuje Cię inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Świętne

Świętne(Ostrowite Prymasowskie + 16 km)

349 000 zł9 129 m² 38,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego kompleksu działek letniskowych o łącznej powierzchni 9129 m , położonych w urokliwej miejscowości Świętne (gm.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Naprusewo

Naprusewo(Ostrowite Prymasowskie + 16 km)

85 000 zł1 100 m² 77,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w miejscowości Naprusewo, gm. Ostrowite, pow. słupecki, wielkopolska Bliskość natury, otaczająca z każdej strony zieleń i śpiew ptaków- to właśnie to miejsce!.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Dębowiec

Dębowiec(Ostrowite Prymasowskie + 20 km)

138 000 zł1 200 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

D z i a ł k a - b u d o w l a n a Serdecznie polecamy na sprzedaż działki budowlane położone w otoczeniu lasów w malowniczej miejscowości położonych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Osiniec

Gniezno(Ostrowite Prymasowskie + 20 km)

5 000 000 zł20 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gniezno - ul. Osiniec Działka usługowo-przemysłowa na sprzedaż Powierzchnia całkowita: 20.000 m Cena: 250 zł/m Możliwość podziału na mniejsze działki:3.000 m lub 5.000.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Dąbrowskiego

Strzelno(Ostrowite Prymasowskie + 24 km)

121 860 zł1 354 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Działki budowlane na sprzedaż - doskonała lokalizacja, świetne połączenia komunikacyjne Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Szydłowo

Szydłowo(Ostrowite Prymasowskie + 7 km)

100 000 zł3 001 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaoferować Państwu urokliwą działkę o powierzchni 3001 m2, która znajduje się na malowniczym pagórku, w otoczeniu pól i zieleni, z dala od miejskiego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Przyjma

Przyjma(Ostrowite Prymasowskie + 14 km)

133 740 zł2 972 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy nieruchomości gruntowe zlokalizowane w malowniczej miejscowości Przyjma, gmina Mogilno, w województwie kujawsko-pomorskim. Okolica wyróżnia się spokojnym, naturalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Ostrowite Prymasowskie

Ostrowite Prymasowskie,wielkopolskie

63 000 zł701 m² 89,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana usytuowana przy jeziorze Ostrowickim w miejscowości Ostrowite Prymasowskie, w gminie Witkowo, w powiecie gnieźnieńskim. Powierzchnia działki - 701m2,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij